Вівторок, 23.07.2019, 00:41
Вітаю Вас Гість" | RSS
Головна | ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ | Реєстрація | Вхід
Меню сайта

Любар
rp5.ru


Разділи новин
Новини сьогодення [97]
Анонси [25]
Спорт [6]
Життя [37]
Новини сайта [9]
Історія [16]
Любар
Війти, зареєструватися
Пошук
Міні-чат
200
Друзі сайта

  Наше опитування
  Лікування в кращих медичних центрах Німеччини. Имплантация кардиостимулятора в Германии. Підтримайте ритм свого серця кардіостимулятором.
  http://www.westmedicalgroup.com.ua/cardiology/pacemaker-implantation/
  Здоров'я понад усе. Інще долучиться.

  Хто ж себе похвалить як не самі себе.
  А тепер ні у вас і не у нас немає УЕГГ. За те в Чуднові є.
  Таке враження що з того Чуднова хочуть зробити центр з усього. Порівнюючи населення Романова і Чуднова то буде 8.0 до 5,8. Аж ніяк той Чуднів напевне неповинен мати ні УЕГГ ні військомату ні фонду соцстархування та ін. А керівники Романівського і Любарського районів все повіддавали по ін. районах аби не в себе. Або не добивались свого. Грош ціна що Любарським, що Романівським керівникам.

  Звоніть, допоможу, маю відповідну освіту:0980289245

  А есть ли у кого фотографии костела изнутри? Каким он стал после реставрации? К сожалению, в памяти с детства осталась только полнейшая разруха, которая была при советской власти...Очень бы хотелось увидеть! Тем более в моих жилах есть и польская кровь. Заранее благодарен.  [23.04.2008][Життя]
  Не забуде народ-переможець самовідданих героїв своїх (твір-роздум) (2)
  [21.09.2008][Новини сьогодення]
  Бажаєш придбати ноутбук, компютер, принтер, МФУ, тощо ? - звертайся!!! (1)
  [18.05.2008][Історія]
  Это было в Любаре. (3)

 • Всего лишь вода и чернила (1)
 • Смішні назви міст! (1)
 • Как Вы поднимаете себе настроение? (3)
 • Журнали (1)
 • Вопрос (0)

 • [15.05.2012][Мои статьи]
  Циклевка паркета , шлифовка паркета, ремонт паркет (0)
  [07.10.2011][Для сміху!!!]
  КВН - Про сни (0)
  [22.01.2010][Мои статьи]
  Модный элемент: рукав 2010 (0)


  [18.04.2008]
  Додай свою новину!!!! (6)
  [21.04.2008]
  Пошук нас іннеті! (2)
  [25.04.2008]
  Ура ми уже в rambler.ru! (1)


  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Містечко Любар!

  ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ

  ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ

   

  1. Для проведення державної реєстрації фізична особа, яка має намір стати підприємцем та має ідентифікаційний номер, або уповноважена нею особа (далі — заявник), повинна подати особисто (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) або через уповноважену особу державному реєстратору за місцем проживання такі документи:

  заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця;

  копію довідки про включення заявника до Державного реєстру фізичних осіб — платників податків та інших обов’язкових платежів;

  документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця;

  нотаріально посвідчену письмову згоду батьків (усиновителів) або піклувальника, або органу опіки та піклування, якщо заявником є фізична особа, яка досягла шістнадцяти років і має бажання займатися підприємницькою діяльністю.

  2.  Для проведення державної реєстрації фізична особа, яка через свої релігійні або інші переконання відмовилася від прийняття  ідентифікаційного номера, офіційно повідомила про це відповідні державні органи, має відмітку у паспорті та намір стати підприємцем, повинна подати виключно особисто:

  заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця;

  документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця;

  3. Державному реєстратору забороняється вимагати додаткові документи для проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця, якщо вони не передбачені частинами першою та другою цієї статті.

  4. Якщо документи для проведення державної реєстрації подаються заявником особисто, державному реєстратору додатково пред’являється паспорт.

  Фізична особа, яка через свої релігійні або інші переконання відмовилася від прийняття  ідентифікаційного номера, офіційно повідомила про це відповідні органи державної влади, повинна особисто пред’явити державному реєстратору паспорт із відповідною відміткою.Уповноважена особа повинна пред’явити свій паспорт та документ, що засвідчує її повноваження.

  5. Документи, які подаються для проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця, приймаються за описом, копія якого в день надходження документів видається (надсилається рекомендованим листом) заявнику з відміткою про дату надходження документів.

  Дата надходження документів на проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця вноситься до журналу обліку реєстраційних дій.

  6. За відсутності підстав для відмови у проведенні державної реєстрації фізичної особи — підприємця державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця на підставі відомостей реєстраційної картки на проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця.

  Дата внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця є датою державної реєстрації фізичної особи — підприємця.

  7. Строк державної реєстрації фізичної особи — підприємця не повинен перевищувати два робочих дні з дати надходження документів для проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця.

  8. Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи — підприємця повинно бути оформлено державним реєстратором і видано (надіслано рекомендованим листом) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дати державної реєстрації фізичної особи — підприємця.

   

  ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ПРИПИНЕННЯ

  ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ

   

  1. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця проводиться у разі:

  прийняття фізичною особою — підприємцем рішення про припинення підприємницької діяльності;

  смерті фізичної особи — підприємця;

  постановлення судового рішення про оголошення фізичної особи померлою або визнання безвісно відсутньою;

  постановлення судового рішення про визнання фізичної особи, яка є підприємцем, недієздатною або про обмеження її цивільної дієздатності;

  постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця.

  2. Підставами для постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця є:

  визнання фізичної особи — підприємця банкрутом;

  провадження нею підприємницької діяльності, що заборонена законом;

  неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.

  3. Фізична особа позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця.

   

  ПОРЯДОК  ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

  ПРИПИНЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ ЗА ЇЇ РІШЕННЯМ

   

  1. Для внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення фізичної особи — підприємця щодо припинення нею підприємницької діяльності фізична особа — підприємець або уповноважена нею особа повинні подати державному реєстратору (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) такі документи:

  заяву про припинення підприємницької діяльності фізичною особою — підприємцем;

  документ, що підтверджує внесення плати за публікацію повідомлення про прийняття фізичною особою — підприємцем рішення щодо припинення підприємницької діяльності.

  2. Державному реєстратору забороняється вимагати додаткові документи для внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення фізичної особи — підприємця щодо припинення нею підприємницької діяльності, якщо вони не передбачені частиною першою цієї статті.

  3. Якщо документи для внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення фізичної особи — підприємця щодо припинення нею підприємницької діяльності подаються заявником особисто, державному реєстратору додатково пред’являється паспорт.

  4. З дати внесення до Єдиного державного реєстру запису щодо рішення про припинення підприємницької діяльності фізичною особою — підприємцем забороняється проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця, щодо якої прийнято рішення про припинення підприємницької діяльності.

  5. Для проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою — підприємцем за її рішенням фізична особа — підприємець або уповноважена нею особа не раніше двох місяців з дати публікації повідомлення у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації подає державному реєстратору особисто (надсилає рекомендованим листом з описом вкладення  або через уповноважену особу) такі документи:

  заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою — підприємцем за її рішенням;

  свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи — підприємця;

  довідку відповідного органу державної податкової служби про відсутність заборгованості по податках, зборах (обовязкових платежах);

  довідку відповідного органу Пенсійного фонду України про відсутність заборгованості;

  довідки відповідних органів фондів соціального страхування про відсутність заборгованості або про те, що вона не перебувала на обліку.

  6. Дата внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою — підприємцем є датою державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою — підприємцем.

  7. Строк державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою — підприємцем не повинен перевищувати два робочих дні з дати надходження документів для проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою — підприємцем.

  Хостинг від uCoz Copyright MyCorp © 2019 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
  Rambler's Top100
  Загружаю...