Вівторок, 18.06.2019, 05:20
Вітаю Вас Гість" | RSS
Головна | ПУБЛІКАЦІЯ ВІДОМОСТЕЙ З ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ | Реєстрація | Вхід
Меню сайта

Любар
rp5.ru


Разділи новин
Новини сьогодення [97]
Анонси [25]
Спорт [6]
Життя [37]
Новини сайта [9]
Історія [16]
Любар
Війти, зареєструватися
Пошук
Міні-чат
200
Друзі сайта

  Наше опитування
  Лікування в кращих медичних центрах Німеччини. Имплантация кардиостимулятора в Германии. Підтримайте ритм свого серця кардіостимулятором.
  http://www.westmedicalgroup.com.ua/cardiology/pacemaker-implantation/
  Здоров'я понад усе. Інще долучиться.

  Хто ж себе похвалить як не самі себе.
  А тепер ні у вас і не у нас немає УЕГГ. За те в Чуднові є.
  Таке враження що з того Чуднова хочуть зробити центр з усього. Порівнюючи населення Романова і Чуднова то буде 8.0 до 5,8. Аж ніяк той Чуднів напевне неповинен мати ні УЕГГ ні військомату ні фонду соцстархування та ін. А керівники Романівського і Любарського районів все повіддавали по ін. районах аби не в себе. Або не добивались свого. Грош ціна що Любарським, що Романівським керівникам.

  Звоніть, допоможу, маю відповідну освіту:0980289245

  А есть ли у кого фотографии костела изнутри? Каким он стал после реставрации? К сожалению, в памяти с детства осталась только полнейшая разруха, которая была при советской власти...Очень бы хотелось увидеть! Тем более в моих жилах есть и польская кровь. Заранее благодарен.  [23.04.2008][Життя]
  Не забуде народ-переможець самовідданих героїв своїх (твір-роздум) (2)
  [21.09.2008][Новини сьогодення]
  Бажаєш придбати ноутбук, компютер, принтер, МФУ, тощо ? - звертайся!!! (1)
  [18.05.2008][Історія]
  Это было в Любаре. (3)

 • Журнали (1)
 • Вопрос (0)
 • Домашні тваринки! (4)
 • Ваші страхи? (3)
 • Музика!!! (5)

 • [15.05.2012][Мои статьи]
  Циклевка паркета , шлифовка паркета, ремонт паркет (0)
  [07.10.2011][Для сміху!!!]
  КВН - Про сни (0)
  [22.01.2010][Мои статьи]
  Модный элемент: рукав 2010 (0)


  [18.04.2008]
  Додай свою новину!!!! (6)
  [21.04.2008]
  Пошук нас іннеті! (2)
  [25.04.2008]
  Ура ми уже в rambler.ru! (1)


  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Містечко Любар!

  ПУБЛІКАЦІЯ ВІДОМОСТЕЙ

  З ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ

   

  1.     Інформація про проведення державної реєстрації юридичної особи, про заміну місцезнаходження юридичної особи, про зміну найменування юридичної особи, про прийняття засновниками ( учасниками ) або уповноваженим ними органом або судом рішення про виділ , про прийняття засновниками ( учасниками ) або уповноваженим ними органом рішення щодо припинення юридичної особи, про постановлення судового рішення щодо припинення юридичної особи, якщо таке рішення не пов”язане з банкрутством юридичної особи, про постановлення судового рішення щодо порушення провадження у справі про банкрутство юридичної особи, про зменшення статутного фонду юридичної особи, про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи, про втрату або заміну свідоцтва про державну реєстрацію , про прийняття фізичною особою рішення щодо припинення підприємницької діяльності, про постановлення судового рішення щодо припинення підприємницької діяльності фізичної особи підприємця, якщо таке рішення не пов”язане з банкрутством фізичної особи-підприємця, про постановлення судового рішення щодо порушення провадження у справі про банкрутство фізичної особи-підприємця, про постановлення судового рішення щодо припинення провадження у справі про банкрутство юридичної особи або фізичної особи-підприємця  підлягає обов”язковому опублікуванню в спеціальному друкованому засобі масової інформації.

  2.     Підставою для публікації повідомлення у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації є внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру.

  3.     Повідомлення підлягають опублікуванню спеціально уповноваженим органом з питань державної реєстрації в спеціалізованому друкованому засобі масової інформації протягом 10 робочих днів з моменту внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру.

  4.     За публікацію повідомлень про зменшення статутного фонду (статутного або складеного капіталу) юридичної особи,  про прийняття засновниками (учасниками), уповноваженим ними органом або судом рішення про виділ, про прийняття засновниками (учасниками) або уповноваженим ними органом рішення щодо припинення юридичної особи, про втрату або заміну свідоцтва про державну реєстрацію  справляється плата в розмірі - 3 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, про прийняття фізичною особою — підприємцем рішення щодо припинення підприємницької діяльності  справляється плата в розмірі  - 1 неоподаткованого мінімуму доходів громадян, яка використовується на відшкодування витрат, пов”язаних з веденням Єдиного державного реєстру та виданням спеціалізованого друкованого засобу масової інформації.

  Хостинг від uCoz Copyright MyCorp © 2019 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
  Rambler's Top100
  Загружаю...