Четверг, 28.03.2024, 18:03
Приветствую Вас Гість | RSS
Головна | Чи потрібна Любару простора, гарна але ще одна кафешка? - Сторінка 2 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входу
Мини-чат
200
Друзі сайта

    Наше опитування
  • Любарське ТЕЛЕБАЧЕННЯ (9)
  • Подскажите про ноут (0)
  • Домашні тваринки! (5)
  • Смартфон (0)
  • Ваші страхи? (4)

  • Лікування в кращих медичних центрах Німеччини. Имплантация кардиостимулятора в Германии. Підтримайте ритм свого серця кардіостимулятором.
    http://www.westmedicalgroup.com.ua/cardiology/pacemaker-implantation/
    Здоров'я понад усе. Інще долучиться.

    Хто ж себе похвалить як не самі себе.
    А тепер ні у вас і не у нас немає УЕГГ. За те в Чуднові є.
    Таке враження що з того Чуднова хочуть зробити центр з усього. Порівнюючи населення Романова і Чуднова то буде 8.0 до 5,8. Аж ніяк той Чуднів напевне неповинен мати ні УЕГГ ні військомату ні фонду соцстархування та ін. А керівники Романівського і Любарського районів все повіддавали по ін. районах аби не в себе. Або не добивались свого. Грош ціна що Любарським, що Романівським керівникам.

    Звоніть, допоможу, маю відповідну освіту:0980289245

    А есть ли у кого фотографии костела изнутри? Каким он стал после реставрации? К сожалению, в памяти с детства осталась только полнейшая разруха, которая была при советской власти...Очень бы хотелось увидеть! Тем более в моих жилах есть и польская кровь. Заранее благодарен.




    Статистика
    Містечко Любар
    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 2 з 2
    • «
    • 1
    • 2
    Форум » Люди Любара » Люди Любара » Чи потрібна Любару простора, гарна але ще одна кафешка?
    Чи потрібна Любару простора, гарна але ще одна кафешка?
    cyweДата: Понеділок, 12.05.2008, 22:20 | Повідомлення # 16
    Група: Користувачі
    Повідомлення: 5
    Репутація: 0  ±
    Статус: Офлайн
    крістал ,прикольний Наталі.О ще появилась нова кафешка!!!!!!! smile

    """""""""""
     
    ДядяДата: Сререда, 14.05.2008, 11:19 | Повідомлення # 17
    Група: Проверенные
    Повідомлення: 50
    Репутація: 1  ±
    Статус: Офлайн
    Кафешку треба....

    Хароша людина!
     
    SimpatijaДата: Сререда, 14.05.2008, 23:37 | Повідомлення # 18
    Група: Користувачі
    Повідомлення: 4
    Репутація: 0  ±
    Статус: Офлайн
    smile Вважаю,що приємне,охайне та зі смаком оздоблене кафе із хорошою кухнею -річ потрібна! Зараз прийнято святкувати ювілеї,весілля,іменини,проводи на пенсію та інше і кафе буде вигідним вкладення коштів для його власників і корисним для клієнтів.
     
    Sasha908Дата: Четверг, 22.05.2008, 14:15 | Повідомлення # 19
    Група: Проверенные
    Повідомлення: 58
    Репутація: 2  ±
    Статус: Офлайн
    wacko

    Кто помогает людям - проводит жизнь не зря!
     
    ДядяДата: Четверг, 22.05.2008, 15:57 | Повідомлення # 20
    Група: Проверенные
    Повідомлення: 50
    Репутація: 1  ±
    Статус: Офлайн
    Краще б було б двох поверхову. А ви не знаєте що за зданіє строїться біля Кредо?

    Хароша людина!

    Повідомлення відредагував Дядя - Четверг, 22.05.2008, 15:57
     
    lubarДата: Четверг, 22.05.2008, 16:47 | Повідомлення # 21
    Admin
    Група: Администраторы
    Повідомлення: 43
    Репутація: 5  ±
    Статус: Офлайн
    Там уже все давно побудували - кафе + мотель , та знову ж таки наша Бюрократія , найкраща Бюрократія в світі , не дає дозволу власникам відкрити даний заклад.

    Жити благородно! Жити як вовк!
     
    ДядяДата: Четверг, 22.05.2008, 18:44 | Повідомлення # 22
    Група: Проверенные
    Повідомлення: 50
    Репутація: 1  ±
    Статус: Офлайн
    А понятно, а я думаю чого воно стоїть і ніхто там нічого не будує. Ясно. нічого навєрно вони свого доб"ються!

    Хароша людина!
     
    SimpatijaДата: Четверг, 29.05.2008, 23:41 | Повідомлення # 23
    Група: Користувачі
    Повідомлення: 4
    Репутація: 0  ±
    Статус: Офлайн
    Sasha908, .А смайлик твій означає що саме? Невже складно висловилась?
     
    Sasha908Дата: Пятница, 30.05.2008, 11:49 | Повідомлення # 24
    Група: Проверенные
    Повідомлення: 58
    Репутація: 2  ±
    Статус: Офлайн
    Simpatija, мій смайлик означає, що я затрудняюсь висловитись. Та моя думка така: в Любарі і так занадто кафешок, барів... хоча достойних уваги хотілось би більше, але кожне розраховано на свого клієнта, тому одним людям подобається те чи інше кафе, а іншим ні. У нас в Україні якщо озирнутись то скрізь знайдеш кафе, бар, магазин... Адже це вигідно! Щодо нового кафе в Любарі, то якщо власник такої задумки бачить у цьому прибуток, то це його особиста справа куди вкласти кошти. Якщо він виніс це питання на загальне обговорення, значить у нього є якісь сумніви, чи невпевненість.

    Кто помогает людям - проводит жизнь не зря!
     
    STALIVARДата: Сререда, 20.05.2009, 20:48 | Повідомлення # 25
    Група: Користувачі
    Повідомлення: 11
    Репутація: 0  ±
    Статус: Офлайн
    Та не достатньо в нас кафешок, знаю із свого досвіду у на вихідних вийдеш після 21:30 в центр і можеш сміливо йти зразу до пушки або на байкал чи в парк чи до музикалки, бо в кафешках все зайнято, а літом - ще гірша ситуація коли багато приїжджих. Кафе потрібні і вони окупляться, більше того, вони будуть відкриватися, бо це дуже і дуже прибутково. В Любарі МОРЕ грошей, але справа в тому шо вони зосередженні у руках тих, хто займається "свинним бізнесом". От вам і рівень культури нових кафе. Через місяць яке б чудове не було - бичкою стане. Пам'ятаю в Лагуні зразу навіть(як воно і має бути і є зараз у великих містах) меню приносили, потім замовляли і приносили замовлення, але після пару фраз "Ай *ля! На**я ти мені це несеш, мені водки там..." ну і так пішло поїхало. Нема попиту - нема пропозиції.

    КУЛЬТУРИ В НАС НЕМА... І НЕ БУДЕ

    Додано (20.05.2009, 21:48)
    ---------------------------------------------
    Не зовсім згодний, грошей у нас в Любарі що у молоді що і в дорослих дуже багато. Це я серйозно. Кафе чи розважальний центр окупляться, але кафе набагато швидше.

     
    ШтурмовикДата: Четверг, 21.05.2009, 12:30 | Повідомлення # 26
    Група: Користувачі
    Повідомлення: 21
    Репутація: 0  ±
    Статус: Офлайн
    Quote (Andi)
    Якщо вже так то спортивний майданчик на зразок хочаб на зразок такого, як в Київькому Гідропарку...

    Цілком згоден,будуйте молоді спортзал (качалку) хай своє здоров"я піднімають,а то тільки думаєте як заробити на алкоголю dry

    Літом буду постійним відвідувачем http://gn.ucoz.ua/im/sport/training.gif




    Повідомлення відредагував Штурмовик - Четверг, 21.05.2009, 12:32
     
    Evgeniya_KanchuraДата: Четверг, 21.05.2009, 16:21 | Повідомлення # 27
    Група: Модераторы
    Повідомлення: 17
    Репутація: 3  ±
    Статус: Офлайн
    arto, А крім жартів: от Ви, наприклад, підете на джаз-банд? Я б пішла. Гадаю, нас таких ще декілька набереться. Так само, як і про поетичні вечори, які варто було б хоча б спробувати розпочати. Ніхто не каже, що це треба зробити у кафе (а слово "кав*ярня" у нас, взагалі, не можливо вживати.... sad ) але, якщо знайдеться чоловік 5-10, хто був би реально зацікавлений в тих самих поетичних вечорах, то можна і організувати. Був би початок.
    Це трохи офф-топ, але ...
    ( в мене є така звичка : за слова чіплятися:) )
     
    luminizaДата: Сререда, 20.01.2010, 18:05 | Повідомлення # 28
    Група: Користувачі
    Повідомлення: 2
    Репутація: 0  ±
    Статус: Офлайн
    Люди добрі, та звичайно Любару потрібна нормальна кафешка!!!І не одна! Щоб можна було б прийти , сісти і відпочити, а не просидіти 15 хв. і до тебе ніхто не підійде, не запитає хоча б навіщо я зайшла у те кафе.Після переїзду з великого міста в Любар для мене це було дико, що можна проседіти годину і ніхто не принисе меню!!!!!Я не розумію цього, звичайно, якщо зайшло дві, вибачте, нетверезих особи то їм нести меню можливо й не обовязково, а якщо видно, що нормальні люди,то чом не зробити собі рекламу - не обслужити нормально! А ще в Любарі не вистачає піцерії,давно про неї мрію, її і молодь буде відвідувати і замовляти з собою будуть.
     
    Форум » Люди Любара » Люди Любара » Чи потрібна Любару простора, гарна але ще одна кафешка?
    • Сторінка 2 з 2
    • «
    • 1
    • 2
    Пошук:


    Хостинг від uCozCopyright MyCorp © 2024