Четверг, 23.11.2017, 17:30
Приветствую Вас Гість | RSS
Головна | Культура спілкування... - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входу
Мини-чат
200
Друзі сайта

Наше опитування
  • Всего лишь вода и чернила (0)
  • Интернет-магазин MOYO (0)
  • літературний журнал "Дніпро" (1)
  • Рюмошная! (2)
  • На скільки розгульним ви оцінюєте своє життя???? (7)

• Лікування в кращих медичних центрах Німеччини. Имплантация кардиостимулятора в Германии. Підтримайте ритм свого серця кардіостимулятором.
    http://www.westmedicalgroup.com.ua/cardiology/pacemaker-implantation/
    Здоров'я понад усе. Інще долучиться.

Хто ж себе похвалить як не самі себе.
    А тепер ні у вас і не у нас немає УЕГГ. За те в Чуднові є.
    Таке враження що з того Чуднова хочуть зробити центр з усього. Порівнюючи населення Романова і Чуднова то буде 8.0 до 5,8. Аж ніяк той Чуднів напевне неповинен мати ні УЕГГ ні військомату ні фонду соцстархування та ін. А керівники Романівського і Любарського районів все повіддавали по ін. районах аби не в себе. Або не добивались свого. Грош ціна що Любарським, що Романівським керівникам.

Звоніть, допоможу, маю відповідну освіту:0980289245

А есть ли у кого фотографии костела изнутри? Каким он стал после реставрации? К сожалению, в памяти с детства осталась только полнейшая разруха, которая была при советской власти...Очень бы хотелось увидеть! Тем более в моих жилах есть и польская кровь. Заранее благодарен.

Статистика
    Містечко Любар
    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
    Сторінка 1 з 212»
    Форум » Люди Любара » Люди Любара » Культура спілкування...
    Культура спілкування...
    AndiДата: Неділя, 20.04.2008, 22:15 | Повідомлення # 1
    Група: Проверенные
    Повідомлення: 45
    Репутація: 2  ±
    Статус: Офлайн
    Як на вашу думку з цим у Любарі...??? Як на мене, то тягне на 2- і не тільки культура а й поведінка...

Всі на рибалку

LordДата: Понеділок, 21.04.2008, 10:25 | Повідомлення # 2
    Повідомлення: 49
    Підтримую, а поведінка ще на менший бал

Додано (21.04.2008, 11:25)
    ---------------------------------------------
    Але це відноситься не до всіх без винятку. У нашому містечку проживає багато високо-порядних та культурних людей

Порою люди, не желая зла,
    Вершат настолько чёрные дела,
    Что до таких блистательных идей
    Не вдруг дойдёт и записной злодей.

AndiДата: Понеділок, 21.04.2008, 21:11 | Повідомлення # 3
    Quote (Lord)
    Але це відноситься не до всіх без винятку. У нашому містечку проживає багато високо-порядних та культурних людей

Згоден, але здебільшого, ті всі люди, вже у Любарі не живуть, а живуть в Киеві, Житомирі, ...хто де, і тільки приїжджають наскоками, .. а от у Любарі залишилась їх найменша частина...

Всі на рибалку

lubarДата: Понеділок, 21.04.2008, 21:39 | Повідомлення # 4
    Admin
    Група: Администраторы
    Повідомлення: 43
    Репутація: 5  ±
    Вечері у Любарі справді таких дуже мало зустрішеш! cranky
    А в день здається ситуація покращується, навіть із одними і тими ж людьми! angel

Жити благородно! Жити як вовк!

AndiДата: Понеділок, 21.04.2008, 22:10 | Повідомлення # 5
    В день просто, та вся безкультурщина сидиьб ( спить) вдома, а тому її і не видно, а наніч вилазять, як та нечисть... angry

Всі на рибалку

LordДата: Вівторок, 22.04.2008, 09:05 | Повідомлення # 6
    Якщо дивитися на ту шваль яка понюхавши пробку і уявивши себе героєм ввечері тиняється по кабакам то так, дійсно, немає культурних людей. Всі виїхал.

АнгелочекДата: Вівторок, 22.04.2008, 19:09 | Повідомлення # 7
    Група: Користувачі
    Повідомлення: 16
    Репутація: 3  ±
    І не тільки ввечері, а й вдень у Любарі багато ... Як тільки керують автомобілями більшість? Таке враження, що більша половина тільки здогадуеться що є правила дорожнього руху, а друга думає, що це просто вигадка.
    А як спілкуються в магазинах, наприклад? А обслуговування в банках? Я один раз простояла в черзі годіну. Як мені тільки сили хватило не подзвонити в оловний їхній офіс і не "повідомити" про плідну працю їхніх касирів. Враження таке, що ти до неї додому прийшла.
    Про це можна добезкінечності говорити. У Любарі настільки підвищена агресія - жах. Я коли дового небуваю тут, потім ніяк неможу звикнути.

AndiДата: Вівторок, 22.04.2008, 19:40 | Повідомлення # 8
    Quote (Ангелочек)
    У Любарі настільки підвищена агресія - жах. Я коли дового небуваю тут, потім ніяк неможу звикнути.

Ви мабуть теж наскоками буваєте...?? десь навчаєтесь...???

Всі на рибалку

Повідомлення відредагував Andi - Вівторок, 22.04.2008, 19:42

lubarДата: Вівторок, 22.04.2008, 21:15 | Повідомлення # 9
    Admin
    Група: Администраторы
    Повідомлення: 43
    Репутація: 5  ±
    Щодо агресії то якось дуже рідко зустрічав!!! biggrin А щодо обслуговування в банках - так це ж певно був Правек, що ж поробиш хочечете дишевше - чекайте! У Приваті черги не має то заплати 20 грн за те що платиш 10 гривень комусь і радий як слоник! У Авалі ж 7 гривень один платіж і інколи невелика черга!

Жити благородно! Жити як вовк!

LordДата: Сререда, 23.04.2008, 08:43 | Повідомлення # 10
    Стався до людей так як ти хочеш щоб ставилися до тебе. Я маю сумніви що шановна Ангелочек вела б себе інакше, якби була на місці того касира, коли у неї такі емоції тільки після стояння у черзі. А касир між іншим працював і не з одним клієнтом, і не першу годину. Між іншим (не знаю як у Правексі) а у Приваті введені норми спілкування з клієнтами порушення яких може призвести до звільнення з роботи.

АнгелочекДата: Сререда, 23.04.2008, 12:27 | Повідомлення # 11
    Чомусь
    Quote (lubar)
    А щодо обслуговування в банках - так це ж певно був Правек

Ні, це був не правекс. Але це і не настільки важливо... Я просто хотіла сказати, що у нас у Любарі багато важить те, хто ти і чій ти. А дійсно ввічливість, через те що ти Людина - рідкість. Хоча неможу сказати це про всіх. Можливо це життя таке... Коли я була ще школяркою, ми підїздом збиралися - відпочивали. А зараз живу в місті то навіть не знаю усіх сусідів. Не хочуть люди спілкуватись! Бояться, чи що? Всі по своїх норах... Дико для мене це. І прикро...

Додано (23.04.2008, 13:27)
    ---------------------------------------------

Quote (Lord)
    Стався до людей так як ти хочеш щоб ставилися до тебе.

Так і намагаюсь жити. І важко мені себе уявити на місці того касира, і, скажу навіть більше, не хочу уявляти. Я вважаю, що кожен вибирає собі роботу. І добре було б щоб кожен це робив від душі, а не "де найде". А жінка-касир про яку я мала необачність тут писати. Вела себе відверто брутально з відвідувачами. Просто вони в осномному були жителями якогось села і їх всіх масово відправили здійснити в Любарі платіж (не памятаю який). Хіба вони винні, що у неї вийшов такий важкий день - потрібно себе стримувати.

AndiДата: Четверг, 24.04.2008, 22:49 | Повідомлення # 12
    Як казав професор Преображенський, "Разруха у нас в головах, а не в клозетах"...
    То я до того веду що люди все часто на когось чи щось спирають. і не думають про те що вони просто самі так думають...

Всі на рибалку

АнгелочекДата: Пятница, 25.04.2008, 12:28 | Повідомлення # 13
    Цікава думка.........

KabasДата: Пятница, 25.04.2008, 14:42 | Повідомлення # 14
    Повідомлення: 52
    Ні одна людина не існує сама по собі. Кожен з нас може жити лише серед людей і зв'язаний з ними безліччю найрізноманітніших відносин. Фор¬мою такого взаємозв'язку є культурою спілкування.
    Спілкування — це процес взаємодії між людьми, у якому відбуваються обмін діяльністю, інформа¬цією, досвідом, умінням і навиками, а також результатами діяль¬ності. У більш вузькому змісті під спілкуванням розуміють процес обміну інформацією та досвідом.
    Спілкування є одним із проявів людської сутності , особистісною формою існування і функціонування суспільних від¬носин. Тому воно нерозривно зв'язане з іншими проявами цієї ж сутності — діяльністю і духовним світом людини, доповнює їх. Так, ніяка спільна діяльність не може відбуватися без коор¬динації людських дій, узгодження цілей, обміну думками тощо. Формування внутрішнього світу людини, її свідомості, почуттів, знань теж можливе лише завдяки спілкуванню поміж людьми. Про це свідчать не лише приклади дітей, які були позбавлені по¬вноцінного спілкування і не змогли розвинутися. Навіть дорослі, якщо їх позбавити на тривалий час можливості спілкування з собі подібними, можуть втратити набуті ними раніше людські якості. Наприклад, боцман А.Селькірк — прототип Робінзона Крузо, який чотири роки прожив самітньо на безлюдному острові, не лише розучився розмовляти, але й втратив здатність правильно розуміти, що з ним відбувається.
    Таким чином, спілкування є невід'ємною і дуже важливою стороною людського існування, необхідною передумовою форму¬вання людини як соціальної істоти, здатної до співіснування з собі подібними.
    Одночасно спілкування є необхідною передумовою існування суспільства. У процесі спілкування досягається необхідна орга¬нізація та єдність дій окремих індивідів, здійснюється інтелек¬туальна та чуттєво-емоційна взаємодія між ' ними, формуються спільність настроїв і поглядів, досягаються взаєморозуміння і уз¬годженість дій, згуртованість і солідарність, без яких неможлива ніяка колективна діяльності.
    mobile Проте спілкування може бути не тільки засобом, але й ціллю. Кожній людині у тій чи іншій мірі властива потреба у спілкуванні. З одного боку, це потреба в нових враженнях, почуттях, знаннях. З іншого — це потреба поділитися з кимось власними переживан¬нями і думками. Тобто, як вже відзначалося, спілкування є процесом інформаційного обміну. І потреба у такому інфор¬маційному обміні для людини не менш важлива, ніж, скажімо, потреба у обміні речами або предметами, інформаційний обмін відрізняється тим, що внаслідок нього відбувається збагачення певним досвідом кожної людини, яка приймає участь у спілкуванні.

"Світ ловив мене та не спіймав!"

AndiДата: Вівторок, 06.05.2008, 23:42 | Повідомлення # 15
    Так, повернувся був з Любара...мдяяя. діти такі мати гнуть.. що якби не гаркнув на них, той даліб продовжували...і то посеред білого дня, а дядьки сидять і їм хоть би хни...Частина з них видно нічим не краща, Для них видно якщо діти мати гнуть но в порядку речей а шкода...

Всі на рибалку

Форум » Люди Любара » Люди Любара » Культура спілкування...
    Сторінка 1 з 212»
    Пошук:

Хостинг від uCozCopyright MyCorp © 2017